O nás

Tento e-shop je zaměřen převážně na chladící gelové podložky, které jsou vhodné nejen pro Vaše domací mazlíčky. Na úvod bychom Vám rádi sdělili pár slov o nás a také zde najdete veškeré informace o chladících gelových podložkách (viz. text níže) a ostatních produktech, které nabízíme.

Letní slunečné dny přímo vybízí k aktivní i pasivní relaxaci ve společnosti našich čtyřnohých miláčků. Ovšem horké počasí se snadno promění v nebezpečného nepřítele, který může našim pejskům způsobit nepříjemné zdravotní komplikace ve spojitosti s přehřátím organismu. Abychom naše zvířecí kamarády ochránili před nepříjemným horkem a zároveň je nepřipravili o radost z venkovních aktivit, vyzkoušeli jsme chladicí gelové podložky Japonské firmy Kyoryo slibující okamžitou úlevu před horkem. Gelové podložky se u naší smečky setkaly s obrovským úspěchem. Slovo dalo slovo a tento výrobek se rychle rozšířil mezi naše kamarády a známé, kteří nám obratem posílali fotky svých nadšených miláčků. Spokojené výrazy pejsků nás přivedly na myšlenku rozšířit podložky mezi co největší počet lidí, aby i ostatní chlupáči mohli s radostí odpočívat i v těch nejparnějších letních dnech. Rozhodli jsme se založit tento eshop, který poslouží nejen jako zdroj důležitých informací a zajímavostí, ale ve kterém si také můžete gelovou podložku v klidu a pohodlí svého domova objednat. Pořiďte svým čtyřnohým miláčkům chladivou sílu Japonských podložek! 

A teď již něco zajímavého o chladicích gelových podložkách:

Výhodou právě těchto Kyoryo chladicích gelových podložek je oproti ostatním chladicím gelovým podložkám v první řadě to, že fungují okamžitě. Bez jakéhokoli namáčení, mražení či zchlazování, můžete je jednoduše vyndat z krabice a okamžitě začít používat. Tento způsob chlazení je umožněn díky speciálnímu gelu (Hi-tech makromolekulární gelový polymer na bázi sloučeniny vody vyvinutý v Japonsku s využitím nejmodernějších technologií), který absorbuje tělesné teplo a odvádí jej urychleně do okolí. Díky tomu podložka tělo ochlazuje a nabízí mu pohodlí i v horkých letních dnech. 

 • Chladící gelovou podložku pro pejska můžete umístit do pelíšku, na zem či na místo, kde Váš pejsek rád lehává. 
 • Teplo z těla psa je absorbováno gelem. Patentovaná technologie gelu nabízí okamžitý chladicí efekt, který snižuje tělesnou teplotu až o 3° C a pomáhá tak Vašemu mazlíčkovi cítit se lépe a pohodlněji i za horkých letních dnů.
 • Chladicí efekt podložky vydrží až 6 – 8 hodin, po vychladnutí je možné podložku znova použít. Podložka nevyžaduje žádné chlazení či mrazení, aby byla její funkce aktivována. Také není třeba žádné další energie, baterek či vlévání studené vody, takže Vám pomůže šetřit další náklady. Pro rychlejší vychlazení podložky je možné ji namočit na chvíli do studené vody. 
 • Počet použití podložky není omezen. Gel má životnost až šest let.
 • Chladicí gelová podložka je vodou omyvatelná, netoxická a šetrná k životnímu prostředí. 
 • Chladicí gelová podložka je přenosná a může být používána na různých površích. Oceníte ji nejen doma, ale také při cestování rozpáleným autem, na cvičácích či výstavách v horkých letních dnech, na výletech s pejskem k moři, kde ji můžete položit na rozpálený písek. Prostě všude tam, kde si zaslouží Váš pejsek trošku ochladit. 
 • Chladicí gelová podložka je vhodná nejen pro Vaše psí mazlíčky, ale můžete ji použít i Vy. Výborně se hodí pro zchlazení během horkých nocí položením na postel, jako polštář, můžete ji také používat na rozpálených sedačkách v autech, na pohovce, při kempování nebo dovolených, kde není dostupná klimatizace. Podložka je také vhodná například pro ochlazení Vašeho notebooku.
 • Díky své šetrné technologii a zdravotní nezávadnosti se nemusíte bát použít podložku ani pro děti. Je možné ji využít jako podložku do kočárku, postýlky nebo na ležení. 
 • Podložka je také vhodná při horečkách, návalech horka či úpalech, migrénách, bolestech svalů a dalších problémech.
 • Chladicí gelová podložka je vyrobena z bezpečných materiálů s garantovanou kvalitou, doloženou certifikáty SGS a MSDS. Většina materiálů na výrobu chladicí gelové podložky je původem z Japonska. Povrch podložky je vyroben z bavlněné tkaniny, což nabízí komfort a pohodlí. Makromolekulární gel uvnitř podložky je viskózní a lepkavý, což zamezuje jeho rozlití či vysypání i při natržení horní vrstvy. Tento gel není toxický, je neškodný a je používán v mnoha výrobcích vhodných i pro nejmenší děti. Gel je antibakteriální a neškodný jak pro zvířecí mazlíčky, tak pro malé děti.
 • Pro dlouhou životnost uchovávejte chladicí gelovou podložku čistou, mimo přímé slunce a v suchém a chladném prostředí. Podložku je možné čistit přírodním čisticím prostředkem od prachu a nečistot. Podložku nepoužívejte ani neuchovávejte na přímém slunci ani při nadměrně vysokých tepolotách /v uzavřeném rozpáleném autě/, ztrácí tak svou funkci chlazení.